Kennisgeving: Voor dit product is een JavaScript vereist.

Open Huis bij Marianum op 21 en 23 januari 2020

Op 21 en 23 januari 2020 van 17.00 - 20.00 uur organiseert Marianum een open huis voor toekomstige leerlingen!

Op dinsdag 21 januari 2020 en donderdag 23 januari 2020 van 17.00 – 20.00 uur openen wij weer onze deuren voor jou en je ouders! Zit jij in groep 8 en ben je nieuwsgierig naar onze school? Kom dan gerust met je ouders kijken, de sfeer proeven én ervaren hoe het is om in onze school rond te lopen. 

Beide locaties zijn geopend:
– In Lichtenvoorde op dinsdag 21 januari 2020
– In Groenlo op donderdag 23 januari 2020

Tijdens de avonden maak je kennis met de verschillende vakken die je gaat volgen bij ons, leer je de docenten een beetje kennen en kun je vooral de sfeer proeven bij Marianum. In de aula’s vind je algemene informatie over bijvoorbeeld de inhoud van het onderwijs, de verschillende onderwijsniveaus en onze leerlingondersteuning. Ook maak je kennis met onze buitenschoolse activiteiten, zoals bijvoorbeeld de sporttoernooien (Olympic Moves), Marianum Toneel, projectweken en muziek (Ja, Suzan en Freek hebben elkaar bij Marianum leren kennen en zijn nu heel beroemd).

Nieuwsgierig geworden? Leuk! Dan zien we je graag een van dagen. Aanmelden van tevoren is niet nodig!

Open Huis bij Marianum op 21 en 23 januari 2020