Kennisgeving: Voor dit product is een JavaScript vereist.

Open Huis Marianum – 16 en 18 januari 2024

Op dinsdag 16 januari 2024 en donderdag 18 januari 2024 van 17.00 – 20.30 uur openen wij weer onze deuren. Zit jij in groep 8 en ben je nieuwsgierig naar onze school? Kom dan gerust met je ouders kijken, de sfeer proeven én ervaren hoe het is om in onze school rond te lopen. 

Op dinsdag 16 januari ben je welkom om te komen kijken in locatie Lichtenvoorde (dr. Ariënsstraat 1-3) en op donderdag 18 januari in locatie Groenlo (Deken Hooijmansingel 1).

Tijdens de avonden maak je kennis met de verschillende vakken die je gaat volgen bij ons, leer je de docenten een beetje kennen en kun je vooral de sfeer proeven bij Marianum. Ook maak je kennis met onze buitenschoolse activiteiten, zoals bijvoorbeeld de sporttoernooien (Olympic Moves), projectweken en muziek (Ja, Suzan en Freek hebben elkaar bij Marianum leren kennen en zijn nu heel beroemd).

Meer weten? Ga dan nu alvast naar de speciale Open-Huis-pagina en kom zeker langs op 16 en 18 januari 2024.

Open Huis Marianum – 16 en 18 januari 2024