Jaaragenda

19
Feb
Herkansingen leerjaar 3 vmbo (b/k/gt) Duurt t/m 23 feb
20
Feb
Avondakademie (derde periode) Duurt van 19:30 t/m 22:15
21
Feb
HBO Voorlichting 't Grundel Hengelo
22
Feb
WO Voorlichting Universiteit Twente Enschede
22
Feb
Rondleiding Slingeland Ziekenhuis leerlingen vmbo bb en kb Duurt van 12:00 t/m 16:00
27
Feb
Avondakademie (derde periode) Duurt van 19:30 t/m 22:15
01
Mrt
Uiterste inschrijfdatum nieuwe leerlingen
02
Mrt
Start toetsweken havo-5 en vwo-6 Duurt t/m 12 mrt
04
Mrt
Reis naar Kempten in Duitsland - Erasmusproject Duurt t/m 10 mrt
05
Mrt
Turborooster tot 12.15 uur
06
Mrt
Tweede afnameperiode rekentoets 2A, 2F, 3F, 3S Duurt t/m 19 mrt
06
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente in Enschede voor 4 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
06
Mrt
Avondakademie (derde periode) Duurt van 19:30 t/m 22:15
07
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 2 en 3 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
08
Mrt
MR vergadering, locatie Lichtenvoorde
08
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 5 en 6 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
12
Mrt
Einde toetsweek havo 5 en vwo 6
12
Mrt
Trailervoorstelling 'Princess' voor leerlingen havo en vwo 4 Duurt van 10:30 t/m 12:30
12
Mrt
Presentatieavond sectorwerkstuk voor 4 vmbo (GT) Duurt van 19:00 t/m 22:00
13
Mrt
Olympic Moves: regionale finale handbal te Groenlo
13
Mrt
Rekentoets derde afname havo 5 en vwo 6
13
Mrt
Trailervoorstelling ‘Princess’ voor leerlingen havo en vwo 4 Duurt van 10:30 t/m 12:30
13
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 4 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
13
Mrt
Avondakademie (derde periode) Duurt van 19:30 t/m 22:15
14
Mrt
Rekentoets derde afnamen havo 5 en vwo 6 Duurt t/m 16 mrt
14
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 2 en 3 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
15
Mrt
Tweede afnameperiode rekentoets 2A-ER, 2ER, 3ER Duurt t/m 16 mrt
15
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 5 en 6 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
20
Mrt
onderwijsstudiedag / leerlingen vrij
20
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 4 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
20
Mrt
Avondakademie (derde periode) Duurt van 19:30 t/m 22:15
21
Mrt
Olympic Moves: regionale finale voetbal jongens te Groenlo
21
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 2 en 3 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
22
Mrt
Excursie 4 vmbo biologie
22
Mrt
Beroepsoriënterende stage 3 GT Duurt t/m 23 mrt
23
Mrt
Olympic Moves: regionale finale floorball te Oldenzaal
26
Mrt
Projectmiddag onderbouw Duurt t/m 29 mrt
26
Mrt
Herkansingsronde derde toetsweek havo 5 en vwo 6 Duurt t/m 29 mrt
26
Mrt
Toetsweek vmbo 4, mondeling examens, les volgens rooster Duurt t/m 6 apr
27
Mrt
Masterclasses Universiteit Twente Enschede 4 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
27
Mrt
Avondakademie (derde ronde) Duurt van 19:30 t/m 22:15
27
Mrt
Passion Lichtenvoorde bij Marianum Duurt van 20:00 t/m 22:30
30
Mrt
Goede Vrijdag
02
Apr
2e Paasdag
03
Apr
Toetsweek leerjaar 4 vmbo Duurt t/m 6 apr
03
Apr
Start cspe beroepsgericht examen
03
Apr
Masterclasses Universiteit Twente Enschede voor 4 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
06
Apr
opening eindexamententoonstelling Beeldende Vorming havo 5 en vwo 6
08
Apr
schoolreis naar Barcelona leerlingen vmbo 3
09
Apr
Examen-wenweek 4 vmbo (b/k/gt) en inschrijving herkansingen Duurt t/m 13 apr
09
Apr
Schoolreis Barcelona leerjaar 3 vmbo (8-13 april)
10
Apr
Presentatieavond sectorwerkstuk vmbo gt
10
Apr
schoolreis naar Barcelona leerlingen vmbo 3
11
Apr
Turborooster tot 12.15 uur
11
Apr
schoolreis naar Barcelona leerlingen vmbo 3
11
Apr
Afsluiting schoolexamen havo 5 en vwo 6
12
Apr
Olympic Moves: regionale finale tennis te Apeldoorn
12
Apr
schoolreis naar Barcelona leerlingen vmbo 3
13
Apr
Olympic Moves: regionale finale minitrampoline te Hoogeveen
13
Apr
schoolreis naar Barcelona leerlingen vmbo 3
16
Apr
Bespreken examen-wenweek leerjaar 4 vmbo, herkansingen Duurt t/m 20 apr
17
Apr
MR vergadering, locatie Groenlo
18
Apr
Excursie Park de Hoge Veluwe en Kroller Muller voor leerjaar 3 havo/vwo
18
Apr
Olympic Moves: regionale finale veldloop te Nijmegen
19
Apr
Presentatie sectorwerkstukken
19
Apr
Olympic Moves: regionale finale dansen te Assen
22
Apr
Masterclasses Universiteit Twente Enschede 5 en 6 vwo Duurt van 13:30 t/m 16:30
26
Apr
Laatste schooldag 4 vmbo
27
Apr
Meivakantie Duurt t/m 13 mei
27
Apr
Koningsdag
28
Apr
Extra examentraining op Marianum Duurt van 09:00 t/m 17:00
30
Apr
Extra examentraining op Marianum Duurt van 09:00 t/m 17:00
14
Mei
Reis naar Sant Quirze del Vallès in Spanje Duurt t/m 20 mei
14
Mei
Start examen 1e tijdvak
15
Mei
Examens
16
Mei
Examens
17
Mei
Examens
17
Mei
4 havo en 4 vwo naar ProDemos: huis voor democratie en rechtsstaat
18
Mei
Examens
21
Mei
2e Pinksterdag
22
Mei
Examens
23
Mei
Watersportkamp leerjaar 1 en 2 van 23 mei tot en met 25 mei 2018
23
Mei
Watersportkamp leerjaar 1 Duurt t/m 25 mei
23
Mei
Examens
24
Mei
Examens
24
Mei
Watersportkamp leerjaar 1 en 2 van 23 mei tot en met 25 mei 2018
24
Mei
Uiterlijke inzending deelscores aan Cito vakken week 20 t/m 18 mei (vmbo, havo, vwo)
25
Mei
Watersportkamp leerjaar 1 en 2 van 23 mei tot en met 25 mei 2018
25
Mei
Examens
28
Mei
MR vergadering, locatie Lichtenvoorde
28
Mei
Examens
29
Mei
Einde eerste tijdvak examen
29
Mei
Extra afnamedag rekentoets alleen voor vwo-examenkandidaten (3F en 3ER)
30
Mei
3e afnameperiode rekentoets 2A, 2F, 3F Duurt t/m 11 jun
30
Mei
Uiterlijke inzending deelscores aan Cito cse GL beroepsgericht
30
Mei
Uiterlijke inzending deelscores aan Cito vakken week 21 t/m 25 mei (vmbo, havo, vwo)
30
Mei
Derde afnameperiode rekentoets 2A, 2F en 3F Duurt t/m 11 jun
30
Mei
Rekentoets vierde afname havo 5 en vwo 6 Duurt t/m 1 jun
02
Jun
Oud-leerlingen Marianum treden op met Dekoor bij Marianum - crowdfunding Duurt van 20:00 t/m 22:30
04
Jun
Stage 3 basis en kader Duurt t/m 15 jun
05
Jun
Warme overdracht groep 8 naar leerjaar 1 Duurt van 15:00 t/m 17:00
06
Jun
Herkansen cspe basis en kader
07
Jun
3e afnameperiode rekentoets 2A-ER, 2ER, 3ER Duurt t/m 8 jun
08
Jun
Olymmpic Moves School Final
10
Jun
Stage 3 vmbo basis en kader Duurt t/m 15 jun
12
Jun
Galabal
13
Jun
Examenuitslag vmbo, havo, vwo
15
Jun
Uiterlijke aanmelding 2e tijdvak
18
Jun
Herkansingen vmbo 3 basis en kader Duurt t/m 29 jun
18
Jun
Start tweede tijdvak examen
20
Jun
Turborooster tot 12.15 uur
22
Jun
Sportdag leerjaar 3 vmbo
25
Jun
Stageweek vmbo 3 basis en kader Duurt t/m 29 jun
25
Jun
Kennismakingsdag voor leerlingen van groep 8 Duurt van 14:00 t/m 16:00
25
Jun
Kennismakingsavond voor ouders van leerlingen uit groep 8 Duurt van 19:30 t/m 21:00
26
Jun
Excursie Lille voor geïnteresseerde leerlingen van mavo 3, havo 4 en vwo 4 en 5 met Frans in hun pakket Duurt t/m 27 jun
26
Jun
Voortgangsgesprekken met mentor Duurt t/m 27 jun
26
Jun
MR vergadering, locatie Groenlo
29
Jun
Examenuitslagen tweede tijdvak
02
Jul
Turborooster tot 12.15 uur
02
Jul
Stageweek vmbo 3 basis en kader Duurt t/m 6 jul
02
Jul
Warme overdracht leerjaar 2 naar leerjaar 3 Duurt van 14:08 t/m 16:30
03
Jul
Diploma-uitreiking Lichtenvoorde
05
Jul
Diploma-uitreiking Groenlo
06
Jul
Sportdag leerjaar 3 havo/vwo 4 havo en 4/5 vwo
09
Jul
Rapportvergaderingen - leerlingen vrij!
11
Jul
Uitreiking rapport en boeken inleveren
12
Jul
Personeelsdag (leerlingen vrij)
13
Jul
Leerlingen vrij
14
Jul
Zomervakantie Duurt t/m 26 aug